2017 Asya Kış Oyunları'nda kısa pist sürat pateni - Erkekler 500 metre - Short track speed skating at the 2017 Asian Winter Games – Mens 500 metres - Wikipedia
Erkekler 500 metre 2017 Asya Kış Oyunları'nda | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Yer | Makomanai Buz Arenası | |||||||||
Tarih | 21 Şubat | |||||||||
Rakipler | 15 ulustan 39 | |||||||||
Madalya kazananlar | ||||||||||
| ||||||||||
Kısa pist Sürat Pateni -de 2017 Asya Kış Oyunları | ||
---|---|---|
500 m | erkekler | KADIN |
1000 m | erkekler | KADIN |
1500 m | erkekler | KADIN |
Röle | erkekler | KADIN |
erkekler 500 metre -de 2017 Asya Kış Oyunları 21 Şubat 2017 tarihinde Sapporo, Japonya.[1]
Program
Tüm zamanlar Japonya Standart Saati (UTC + 09: 00 )
Tarih | Zaman | Etkinlik |
---|---|---|
Salı, 21 Şubat 2017 | 13:36 | Isıtır |
14:24 | Çeyrek finaller | |
14:57 | Yarı finaller | |
15:27 | Finaller |
Sonuçlar
- Efsane
- ADV - İleri
- DOLMA KALEM - Ceza
- q - Zamana göre nitelikli
Isıtır
Grup 1
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Wu Dajing (CHN ) | 41.248 | Q |
2 | Kim Chol-gwang (PRK ) | 43.685 | Q |
3 | Lucas Ng (SGP ) | 45.115 | q |
4 | Ben Whiteside (NZL ) | 49.456 | |
5 | Mübarek Al-Mohannadi (QAT ) | 59.105 |
Grup 2
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Han Seung-soo (KOR ) | 42.236 | Q |
2 | Kelvin Tsang (HKG ) | 45.910 | Q |
3 | Teerasak Boonpok (THA ) | 46.660 | |
4 | Ariff Rasydan Fadzli (MAS ) | 47.083 | |
5 | Muhammed Al-Sahouti (QAT ) | 1:08.645 |
Grup 3
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Ren Ziwei (CHN ) | 41.597 | Q |
2 | Chris Jarden (NZL ) | 47.209 | Q |
3 | Sohan Sudhir Tarkar (IND ) | 47.736 | |
4 | Hazim Syahmi Shahrum (MAS ) | 47.990 | |
5 | Atip Navarat (THA ) | 49.451 |
Grup 4
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Han Tianyu (CHN ) | 41.908 | Q |
2 | Su Jun-peng (TPE ) | 44.070 | Q |
3 | Denali Blunden (AUS ) | 46.116 | q |
4 | Wong De Vin (MAS ) | 46.352 | |
5 | Steavanus Wihardja (İÇİNDE ) | 1:03.383 |
Grup 5
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Keita Watanabe (JPN ) | 42.526 | Q |
2 | Sidney Chu (HKG ) | 45.829 | Q |
3 | Johanes Wihardja (İÇİNDE ) | 49.510 | |
4 | Prakit Bovornmongkolsak (THA ) | 51.832 | |
5 | G. V. Raghavendra (IND ) | 1:26.586 |
Grup 6
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Park Se-yeong (KOR ) | 42.306 | Q |
2 | Lin Xian-sen (TPE ) | 44.751 | Q |
3 | Oky Andrianto (İÇİNDE ) | 48.930 | |
4 | Andy Jung (AUS ) | 1:12.243 | ADV |
5 | Yerkebulan Shamukhanov (KAZ ) | 1:19.276 |
Grup 7
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Takayuki Muratake (JPN ) | 42.584 | Q |
2 | Adil Galiakhmetov (KAZ ) | 42.779 | Q |
3 | Keanu Blunden (AUS ) | 43.279 | q |
4 | Lin Chun-chieh (TPE ) | 45.804 | |
5 | Jumah Al-Sulaiti (QAT ) | 1:01.190 |
Grup 8
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Seo Yi-ra (KOR ) | 41.693 | Q |
2 | Ryosuke Sakazume (JPN ) | 41.936 | Q |
3 | Mersaid Zhaxybayev (KAZ ) | 42.431 | q |
4 | Akash Aradhya (IND ) | 45.457 |
Çeyrek finaller
Grup 1
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Wu Dajing (CHN ) | 40.761 | Q |
2 | Ryosuke Sakazume (JPN ) | 40.984 | Q |
3 | Takayuki Muratake (JPN ) | 41.637 | |
4 | Mersaid Zhaxybayev (KAZ ) | 45.228 | |
5 | Chris Jarden (NZL ) | 45.737 |
Grup 2
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Ren Ziwei (CHN ) | 41.439 | Q |
2 | Keita Watanabe (JPN ) | 41.638 | Q |
3 | Adil Galiakhmetov (KAZ ) | 41.834 | |
4 | Keanu Blunden (AUS ) | 42.271 | |
5 | Kelvin Tsang (HKG ) | 45.923 |
Grup 3
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Seo Yi-ra (KOR ) | 41.482 | Q |
2 | Park Se-yeong (KOR ) | 41.569 | Q |
3 | Kim Chol-gwang (PRK ) | 43.056 | |
4 | Lucas Ng (SGP ) | 46.432 | |
— | Sidney Chu (HKG ) | DOLMA KALEM |
Grup 4
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Han Tianyu (CHN ) | 41.158 | Q |
2 | Han Seung-soo (KOR ) | 41.270 | Q |
3 | Andy Jung (AUS ) | 43.475 | |
4 | Su Jun-peng (TPE ) | 43.687 | |
5 | Lin Xian-sen (TPE ) | 44.160 | |
6 | Denali Blunden (AUS ) | 45.311 |
Yarı finaller
Grup 1
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Wu Dajing (CHN ) | 40.714 | QA |
2 | Seo Yi-ra (KOR ) | 41.042 | QA |
3 | Han Seung-soo (KOR ) | 41.098 | QB |
— | Ryosuke Sakazume (JPN ) | DOLMA KALEM |
Grup 2
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Han Tianyu (CHN ) | 41.296 | QA |
2 | Park Se-yeong (KOR ) | 41.469 | QA |
3 | Ren Ziwei (CHN ) | 41.590 | QB |
4 | Keita Watanabe (JPN ) | 42.206 | QB |
Finaller
Final B
Sıra | Atlet | Zaman |
---|---|---|
1 | Ren Ziwei (CHN ) | 41.608 |
2 | Han Seung-soo (KOR ) | 41.675 |
3 | Keita Watanabe (JPN ) | 41.753 |
Final A
Sıra | Atlet | Zaman |
---|---|---|
Wu Dajing (CHN ) | 40.764 | |
Seo Yi-ra (KOR ) | 40.842 | |
Park Se-yeong (KOR ) | 41.182 | |
4 | Han Tianyu (CHN ) | 41.196 |
Referanslar
- ^ "Sapporo 2017 Programı" (PDF). www.sapporo2017.org/. SAWOG 2017 Sapporo Asya Kış Oyunları Düzenleme Komitesi. Arşivlenen orijinal (PDF) 1 Ocak 2017'de. Alındı 8 Haziran 2017.