2014 Asya Oyunları'nda Yüzme - Kadınlar 4 × 200 metre serbest bayrak - Swimming at the 2014 Asian Games – Womens 4 × 200 metre freestyle relay - Wikipedia
Bayanlar 4 × 200 metre serbest bayrak 2014 Asya Oyunları'nda | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Yer | Munhak Park Tae-hwan Su Sporları Merkezi | ||||||
Tarih | 23 Eylül | ||||||
Rakipler | 8 ulustan 32 | ||||||
Madalya kazananlar | |||||||
| |||||||
Yüzme -de 2014 Asya Oyunları | ||
---|---|---|
Serbest stil | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
800 m | KADIN | |
1500 m | erkekler | |
Sırtüstü | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kurbağalama | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kelebek | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Bireysel karışık | ||
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
Serbest bayrak | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
4 × 200 m | erkekler | KADIN |
Karışık rölesi | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
bayanlar 4 × 200 metre serbest bayrak olay 2014 Asya Oyunları 23 Eylül 2014 tarihinde Munhak Park Tae-hwan Su Sporları Merkezinde gerçekleşti.
Program
Tüm zamanlar Kore Standart Saati (UTC + 09: 00 )
Tarih | Zaman | Etkinlik |
---|---|---|
Salı, 23 Eylül 2014 | 20:35 | Final |
Kayıtlar
Bu yarışma öncesi mevcut dünya, Asya ve Oyunlar rekorları aşağıdaki gibiydi.
Dünya rekoru | Çin | 7:42.08 | Roma, İtalya | 30 Temmuz 2009 |
Asya Rekoru | Çin | 7:42.08 | Roma, İtalya | 30 Temmuz 2009 |
Oyun Kaydı | Çin | 7:51.81 | Guangzhou, Çin | 16 Kasım 2010 |
Sonuçlar
Sıra | Takım | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
Çin (CHN) | 7:55.17 | ||
Guo Junjun | 1:58.09 | ||
Tang Yi | 1:58.20 | ||
Cao Yue | 1:58.28 | ||
Shen Duo | 2:00.60 | ||
Japonya (JPN) | 7:58.43 | ||
Chihiro Igarashi | 1:59.22 | ||
Yasuko Miyamoto | 1:58.84 | ||
Yayoi Matsumoto | 2:00.73 | ||
Aya Takano | 1:59.64 | ||
Hong Kong (HKG) | 8:04.55 | ||
Camille Cheng | 2:01.43 | ||
Stephanie Au | 2:02.56 | ||
Sze Hang Yu | 2:00.32 | ||
Siobhan Haughey | 2:00.24 | ||
4 | Güney Kore (KOR) | 8:11.55 | |
Lee Da-lin | 2:03.83 | ||
Ryu Ji-won | 2:02.98 | ||
Kim Ga-eul | 2:01.88 | ||
Kim Jung-hye | 2:02.86 | ||
5 | Singapur (GÜNAH) | 8:12.09 | |
Lynette Lim | 2:03.59 | ||
Amanda Lim | 2:02.38 | ||
Quah Ting Wen | 2:01.16 | ||
Rachel Tseng | 2:04.96 | ||
6 | Tayland (THA) | 8:16.56 | |
Benjaporn Sriphanomthorn | 2:03.59 | ||
Sarisa Suwannachet | 2:02.17 | ||
Patarawadee Kittiya | 2:07.49 | ||
Natthanan Junkrajang | 2:03.31 | ||
7 | Çin Taipei (TPE) | 8:23.77 | |
Yang Ming-hsuan | 2:04.24 | ||
Yang Chin-kuei | 2:03.26 | ||
Sung Hsin-yi | 2:05.93 | ||
Hsu An | 2:10.34 | ||
8 | Macau (MAC) | 8:48.53 | |
Tan Chi Yan | 2:08.98 | ||
Erica Vong | 2:13.86 | ||
Lei On Kei | 2:12.26 | ||
Ma Cheok Mei | 2:13.43 |