2001 Dünya Su Sporları Şampiyonasında açık suda yüzme - Erkekler 5 km - Open water swimming at the 2001 World Aquatics Championships – Mens 5 km - Wikipedia
2001 FINA Dünya Şampiyonası | ||
---|---|---|
Dalış | ||
Bireysel | ||
1 m | erkekler | KADIN |
3 m | erkekler | KADIN |
10 m | erkekler | KADIN |
Senkronize edildi | ||
3 m | erkekler | KADIN |
10 m | erkekler | KADIN |
Açık suda yüzmek | ||
5 km | erkekler | KADIN |
10 km | erkekler | KADIN |
Antalya 25 km | erkekler | KADIN |
Yüzme | ||
Serbest stil | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
800 m | erkekler | KADIN |
1500 m | erkekler | KADIN |
Sırtüstü | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kurbağalama | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kelebek | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Bireysel karışık | ||
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
Serbest bayrak | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
4 × 200 m | erkekler | KADIN |
Karışık rölesi | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
Senkronize yüzme | ||
Solo | KADIN | |
Düet | KADIN | |
Takım | KADIN | |
Su topu | ||
Turnuva | erkekler | KADIN |
Erkekler 5 km Açık Su 2001 Dünya Su Sporları Şampiyonası'ndaki etkinlik 16 Temmuz 2001'de Fukuoka.
Sonuçlar
Sıra | Yüzücü | Milliyet | Zaman |
---|---|---|---|
Luca Baldini | İtalya | 55:37 | |
Yevgeny Bezruchenko | Rusya | 56:31 | |
Marco Formentini | İtalya | 56:42 | |
4 | Mark Leonard | Amerika Birleşik Devletleri | 56:43 |
5 | Scott Shepherd | Yeni Zelanda | 56:44 |
6 | Anton Sanachev | Rusya | 56:54 |
7 | Emmanuel Poissier | Fransa | 56:55 |
8 | Gilles Rondy | Fransa | 56:57 |
9 | Petar Stoychev | Bulgaristan | 56:58 |
10 | John Flanagan | Amerika Birleşik Devletleri | 56:59 |
11 | Guilherme Bier | Brezilya | 57:01 |
12 | Carl Gordon | Yeni Zelanda | 57:05 |
13 | Thomas Lurz | Almanya | 57:11 |
14 | Greg Orphanides | Büyük Britanya | 57:12 |
15 | Tim Cowan | Kanada | 57:45 |
16 | Nace Majcen | Slovenya | 57:55 |
17 | Andrés Peréz González | Küba | 58:01 |
18 | Fabio Lima | Brezilya | 58:03 |
19 | Adrian Andermatt | İsviçre | 58:10 |
20 | Miodrag Vašić | FR Yugoslavya | 58:17 |
21 | Andre Wilde | Almanya | 58:28 |
22 | Márton Tószegi | Macaristan | 59:15 |
23 | Herbert Ray | Avustralya | 59:16 |
24 | Pavel Srb | Çek Cumhuriyeti | 59:20 |
25 | Hisham Masri | Suriye | 1:00:09 |
26 | Georgios Tsianos | Yunanistan | 1:00:12 |
27 | Mohamed Abdel Hamid | Mısır | 1:00:36 |
28 | Khalid Jugroo | Büyük Britanya | 1:01:09 |
29 | Issei Higashijima | Japonya | 1:02:57 |
30 | Muhammed Naeem Masri | Suriye | 1:08:13 |
-- | Leigh Bool | Avustralya | DQ |
Anahtar: DQ = Diskalifiye