2001 Dünya Su Sporları Şampiyonasında yüzme - Erkekler 4 × 200 metre serbest bayrak - Swimming at the 2001 World Aquatics Championships – Mens 4 × 200 metre freestyle relay - Wikipedia
Bu makale değil anmak hiç kaynaklar.Haziran 2019) (Bu şablon mesajını nasıl ve ne zaman kaldıracağınızı öğrenin) ( |
Erkekler 4 × 200 m Serbest Bayrak Yarışı 2001 FINA Dünya Su Sporları Şampiyonasında | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tarih | 27 Temmuz 2001 | ||||||
Kazanma zamanı | 7:04.66 | ||||||
Madalya kazananlar | |||||||
| |||||||
2001 FINA Dünya Şampiyonası | ||
---|---|---|
Dalış | ||
Bireysel | ||
1 m | erkekler | KADIN |
3 m | erkekler | KADIN |
10 m | erkekler | KADIN |
Senkronize edildi | ||
3 m | erkekler | KADIN |
10 m | erkekler | KADIN |
Açık suda yüzmek | ||
5 km | erkekler | KADIN |
10 km | erkekler | KADIN |
Antalya 25 km | erkekler | KADIN |
Yüzme | ||
Serbest stil | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
800 m | erkekler | KADIN |
1500 m | erkekler | KADIN |
Sırtüstü | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kurbağalama | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kelebek | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Bireysel karışık | ||
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
Serbest bayrak | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
4 × 200 m | erkekler | KADIN |
Karışık rölesi | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
Senkronize yüzme | ||
Solo | KADIN | |
Düet | KADIN | |
Takım | KADIN | |
Su topu | ||
Turnuva | erkekler | KADIN |
Erkekler 4x200 Serbest Stil Bayrak Yarışı 10. olay FINA Dünya Su Sporları Şampiyonası 27 Temmuz 2001'de yüzdü. Eleme ve final 27 Temmuz'da gerçekleşti.
Sonuçlar
Ön bilgiler
Final
Yer | Şerit | Ulus | Yüzücüler (bölünmüş) | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Avustralya | Grant Hackett (1:46.11), Michael Klim (1:46.49) William Kirby (1:47.92), Ian Thorpe (1:44.14) | 7:04.66 | WR |
2 | 2 | İtalya | Emiliano Brembilla (1:48.19), Matteo Pelliciari (1:48.02) Andrea Beccari (1:47.97), Massimiliano Rosolino (1:46.68) | 7:10.86 | |
3 | 4 | Amerika Birleşik Devletleri | Scott Goldblatt (1:49.00), Nate Dusing (1:48.78) Chad Carvin (1:48.41), Klete Keller (1:47.50) | 7:13.69 | |
4 | 5 | Büyük Britanya | Edward Sinclair (1:49.95), Paul Palmer (1:47.14) Marc Spackman (1:49.55), James Salter (1:48.96) | 7:15.60 | |
5 | 7 | Almanya | Johannes Oesterling (1:50.29), Stefan Herbst (1:48.87) Stefan Pohl (1:49.07), Lars Conrad (1:49.06) | 7:17.29 | |
6 | 6 | Kanada | Mark Johnston (1:50.12), Rick Say (1:49.00) Brian Johns (1:49.42), Mike Mintenko (1:49.26) | 7:17.80 | |
7 | 1 | Japonya | Hideaki Hara (1:50.90), Daisuke Hosokawa (1:49.32) Yoshihiro Okumura (1:49.87), Funichi Fujita (1:50.51) | 7:20.60 | |
8 | 8 | Rusya | Stepan Ganzey (1:50.24), Dmitri Tchernychev (1:49.04) Anatoly Polyakov (1:50.83), Maxim Kuznetsov (1:52.33) | 7:22.44 |