2007 Asya Kış Oyunları'nda kısa pist sürat pateni - Kadınlar 1000 metre - Short track speed skating at the 2007 Asian Winter Games – Womens 1000 metres - Wikipedia
Kadınlar 1000 metre 2007 Asya Kış Oyunlarında | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Yer | Wuhuan Spor Salonu | |||||||||
Tarih | 31 Ocak | |||||||||
Rakipler | 7 ulustan 20 | |||||||||
Madalya kazananlar | ||||||||||
| ||||||||||
Kısa pist Sürat Pateni -de 2007 Asya Kış Oyunları | ||
---|---|---|
500 m | erkekler | KADIN |
1000 m | erkekler | KADIN |
1500 m | erkekler | KADIN |
Röle | erkekler | KADIN |
kadınlar 1000 metre -de 2007 Asya Kış Oyunları 31 Ocak 2007 tarihinde Wuhuan Spor Salonu, Çin.
Program
Tüm zamanlar Çin Standart Saati (UTC + 08: 00 )
Tarih | Zaman | Etkinlik |
---|---|---|
Çarşamba, 31 Ocak 2007 | 18:30 | Isıtır |
19:20 | Çeyrek finaller | |
20:02 | Yarı finaller | |
20:28 | Finaller |
Sonuçlar
- Efsane
- DSQ - Diskalifiye
Isıtır
Grup 1
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Jung Eun-ju (KOR ) | 1:54.564 | Q |
2 | Zhou Yang (CHN ) | 1:54.660 | Q |
3 | Xeniya Motova (KAZ ) | 1:56.150 | Q |
4 | Huang Yu-ting (TPE ) | 1:56.271 |
Grup 2
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Jin Sun-yu (KOR ) | 1:40.216 | Q |
2 | Kang Kyong-hwa (PRK ) | 1:43.398 | Q |
3 | Yang Szu-han (TPE ) | 1:52.585 | Q |
— | Yuka Kamino (JPN ) | DSQ |
Grup 3
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Wang Meng (CHN ) | 1:47.054 | Q |
2 | Yun Jong-suk (PRK ) | 1:47.471 | Q |
3 | Han Yueshuang (HKG ) | 1:48.305 | Q |
4 | Kuo Chia-pei (TPE ) | 1:50.630 |
Grup 4
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Zhu Mile (CHN ) | 1:41.679 | Q |
2 | Ayuko Ito (JPN ) | 1:42.059 | Q |
3 | Inna Simonova (KAZ ) | 1:42.179 | Q |
4 | Chan Suet Ying (HKG ) | 1:52.083 |
Grup 5
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Byun Chun-sa (KOR ) | 1:41.793 | Q |
2 | Yuko Koya (JPN ) | 1:42.306 | Q |
3 | Kim Jong-mi (PRK ) | 1:42.619 | Q |
4 | Yelena Skachkova (KAZ ) | 1:47.895 |
Çeyrek finaller
Grup 1
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Jin Sun-yu (KOR ) | 1:36.384 | Q |
2 | Zhou Yang (CHN ) | 1:36.700 | Q |
3 | Kang Kyong-hwa (PRK ) | 1:40.507 |
Grup 2
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Zhu Mile (CHN ) | 1:38.948 | Q |
2 | Yuko Koya (JPN ) | 1:39.416 | Q |
3 | Xeniya Motova (KAZ ) | 1:41.206 | |
— | Yun Jong-suk (PRK ) | DSQ |
Grup 3
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Byun Chun-sa (KOR ) | 1:40.137 | Q |
2 | Ayuko Ito (JPN ) | 1:40.342 | Q |
3 | Inna Simonova (KAZ ) | 1:40.819 | |
4 | Yang Szu-han (TPE ) | 1:48.562 |
Grup 4
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Jung Eun-ju (KOR ) | 1:34.853 | Q |
2 | Wang Meng (CHN ) | 1:34.919 | Q |
3 | Kim Jong-mi (PRK ) | 1:39.133 | |
4 | Han Yueshuang (HKG ) | 1:39.162 |
Yarı finaller
Grup 1
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Wang Meng (CHN ) | 1:33.447 | QA |
2 | Jung Eun-ju (KOR ) | 1:33.519 | QA |
3 | Byun Chun-sa (KOR ) | 1:33.573 | QB |
4 | Ayuko Ito (JPN ) | 1:36.137 | QB |
Grup 2
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Jin Sun-yu (KOR ) | 1:30.547 | QA |
2 | Zhou Yang (CHN ) | 1:30.560 | QA |
3 | Zhu Mile (CHN ) | 1:31.376 | QB |
4 | Yuko Koya (JPN ) | 1:31.479 | QB |
Finaller
Final B
Sıra | Atlet | Zaman |
---|---|---|
1 | Byun Chun-sa (KOR ) | 1:34.503 |
2 | Zhu Mile (CHN ) | 1:34.577 |
3 | Yuko Koya (JPN ) | 1:34.955 |
4 | Ayuko Ito (JPN ) | 1:37.082 |
Final A
Sıra | Atlet | Zaman |
---|---|---|
Jin Sun-yu (KOR ) | 1:33.042 | |
Wang Meng (CHN ) | 1:33.115 | |
Jung Eun-ju (KOR ) | 1:33.143 | |
4 | Zhou Yang (CHN ) | 1:34.021 |