2007 Asya Kış Oyunları'nda kısa pist sürat pateni - Kadınlar 1500 metre - Short track speed skating at the 2007 Asian Winter Games – Womens 1500 metres - Wikipedia
Bayanlar 1500 metre 2007 Asya Kış Oyunlarında | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Yer | Wuhuan Spor Salonu | |||||||||
Tarih | 29 Ocak | |||||||||
Rakipler | 7 ulustan 19 | |||||||||
Madalya kazananlar | ||||||||||
| ||||||||||
Kısa pist Sürat Pateni -de 2007 Asya Kış Oyunları | ||
---|---|---|
500 m | erkekler | KADIN |
1000 m | erkekler | KADIN |
1500 m | erkekler | KADIN |
Röle | erkekler | KADIN |
bayanlar 1500 metre -de 2007 Asya Kış Oyunları 29 Ocak 2007 tarihinde Wuhuan Spor Salonu, Çin.
Program
Tüm zamanlar Çin Standart Saati (UTC + 08: 00 )
Tarih | Zaman | Etkinlik |
---|---|---|
29 Ocak 2007 Pazartesi | 18:30 | Isıtır |
19:20 | Yarı finaller | |
19:50 | Finaller |
Sonuçlar
- Efsane
- DNS - Başlamadı
- DSQ - Diskalifiye
Isıtır
Grup 1
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Wang Meng (CHN ) | 3:05.380 | Q |
2 | Jin Sun-yu (KOR ) | 3:05.680 | Q |
3 | Yuko Koya (JPN ) | 3:06.490 | Q |
4 | Darya Volokitina (KAZ ) | 3:09.280 | |
5 | Yang Szu-han (TPE ) | 3:11.520 |
Grup 2
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Byun Chun-sa (KOR ) | 2:54.816 | Q |
2 | Cheng Xiaolei (CHN ) | 2:54.932 | Q |
3 | Ayuko Ito (JPN ) | 2:56.608 | Q |
4 | Ri Hyang-mi (PRK ) | 3:14.760 |
Grup 3
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Jung Eun-ju (KOR ) | 2:39.619 | Q |
2 | Zhou Yang (CHN ) | 2:39.709 | Q |
3 | Kang Kyong-hwa (PRK ) | 2:40.139 | Q |
4 | Huang Yu-ting (TPE ) | 2:45.566 | |
5 | Yelena Skachkova (KAZ ) | 2:46.772 |
Grup 4
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Yuka Kamino (JPN ) | 2:45.768 | Q |
2 | Yun Jong-suk (PRK ) | 2:46.643 | Q |
3 | Han Yueshuang (HKG ) | 2:46.951 | Q |
4 | Inna Simonova (KAZ ) | 2:47.400 | |
5 | Kuo Chia-pei (TPE ) | 2:50.323 |
Yarı finaller
Grup 1
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Wang Meng (CHN ) | 2:34.709 | QA |
2 | Jung Eun-ju (KOR ) | 2:34.788 | QA |
3 | Jin Sun-yu (KOR ) | 2:34.878 | QA |
4 | Yuko Koya (JPN ) | 2:35.335 | QB |
5 | Han Yueshuang (HKG ) | 2:37.318 | QB |
6 | Yun Jong-suk (PRK ) | 2:37.445 | QB |
Grup 2
Sıra | Atlet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
1 | Zhou Yang (CHN ) | 2:30.251 | QA |
2 | Byun Chun-sa (KOR ) | 2:30.370 | QA |
3 | Cheng Xiaolei (CHN ) | 2:30.526 | QA |
4 | Yuka Kamino (JPN ) | 2:30.765 | QB |
5 | Kang Kyong-hwa (PRK ) | 2:31.839 | QB |
6 | Ayuko Ito (JPN ) | 2:38.639 | QB |
Finaller
Final B
Sıra | Atlet | Zaman |
---|---|---|
1 | Yuko Koya (JPN ) | 3:01.918 |
2 | Han Yueshuang (HKG ) | 3:03.570 |
3 | Yuka Kamino (JPN ) | 3:13.246 |
— | Ayuko Ito (JPN ) | DSQ |
— | Yun Jong-suk (PRK ) | DNS |
— | Kang Kyong-hwa (PRK ) | DNS |
Final A
Sıra | Atlet | Zaman |
---|---|---|
Jung Eun-ju (KOR ) | 2:24.089 | |
Jin Sun-yu (KOR ) | 2:24.124 | |
Wang Meng (CHN ) | 2:24.408 | |
4 | Cheng Xiaolei (CHN ) | 2:32.230 |
5 | Zhou Yang (CHN ) | 2:58.264 |
— | Byun Chun-sa (KOR ) | DSQ |