2002 Asya Oyunları'nda yüzme - Erkekler 4 × 200 metre serbest bayrak - Swimming at the 2002 Asian Games – Mens 4 × 200 metre freestyle relay - Wikipedia
Erkekler 4 × 200 metre serbest bayrak 2002 Asya Oyunları'nda | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Yer | Sajik Yüzme Havuzu | ||||||
Tarih | 30 Eylül | ||||||
Rakipler | 8 ulustan 32 | ||||||
Madalya kazananlar | |||||||
| |||||||
Yüzme -de 2002 Asya Oyunları | ||
---|---|---|
Serbest stil | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
800 m | KADIN | |
1500 m | erkekler | |
Sırtüstü | ||
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kurbağalama | ||
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kelebek | ||
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Bireysel karışık | ||
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
Serbest bayrak | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
4 × 200 m | erkekler | KADIN |
Karışık rölesi | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
Erkekler 4 × 200 metre serbest stil röle yüzme rekabet 2002 Asya Oyunları içinde Busan 30 Eylül'de Sajik Yüzme Havuzu.
Program
Tüm zamanlar Kore Standart Saati (UTC + 09: 00 )
Tarih | Zaman | Etkinlik |
---|---|---|
30 Eylül 2002 Pazartesi | 19:00 | Final |
Kayıtlar
Bu yarışma öncesi mevcut dünya, Asya ve Oyunlar rekorları aşağıdaki gibiydi.
Dünya rekoru | Avustralya | 7:04.66 | Fukuoka, Japonya | 21 Temmuz 2001 |
Asya Rekoru | Japonya | 7:20.60 | Fukuoka, Japonya | 21 Temmuz 2001 |
Oyun Kaydı | Japonya | 7:27.18 | Hiroşima, Japonya | 4 Ekim 1994 |
Sonuçlar
Sıra | Takım | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
Japonya (JPN) | 7:20.59 | AR | |
Shunichi Fujita | 1:50.14 | GR | |
Yoshihiro Okumura | 1:49.57 | ||
Daisuke Hosokawa | 1:50.60 | ||
Yosuke Ichikawa | 1:50.28 | ||
Çin (CHN) | 7:25.36 | ||
Wu Peng | 1:51.33 | ||
Chen Zuo | 1:50.23 | ||
Yu Cheng | 1:53.75 | ||
Liu Yu | 1:50.05 | ||
Güney Kore (KOR) | 7:29.36 | ||
Choi Won-il | 1:54.87 | ||
Koh Yun-ho | 1:50.72 | ||
Kim Bang-hyun | 1:52.85 | ||
Han Kyu-chul | 1:50.92 | ||
4 | Kazakistan (KAZ) | 7:44.58 | |
Andrey Kvassov | 1:54.48 | ||
Igor Sitnikov | 1:55.66 | ||
Vyacheslav Titarenko | 1:55.07 | ||
Oleg Shteynikov | 1:59.37 | ||
5 | Hong Kong (HKG) | 7:44.73 | |
Mark Kwok | 1:53.72 | ||
Charles Szeto | 1:56.64 | ||
Fung Hok Onu | 1:57.43 | ||
Chung Kwok Leung | 1:56.94 | ||
6 | Özbekistan (UZB) | 7:51.23 | |
Petr Vasiliev | 1:55.68 | ||
Albert Galyautdinov | 1:58.04 | ||
Aleksandr Agafonov | 1:58.57 | ||
Oleg Pukhnatiy | 1:58.94 | ||
7 | Suudi Arabistan (KSA) | 8:20.34 | |
Maher Al-Motar | 2:01.19 | ||
Muhammed Al-Yousef | 2:02.59 | ||
Ahmed Al-Kudmani | 2:10.43 | ||
Muhammed Yamani | 2:06.13 | ||
8 | Katar (QAT) | 8:40.27 | |
Moyssara El-Aarag | 2:04.88 | ||
Anas Abu-Yousuf | 2:04.66 | ||
Abdulla Al-Ollan | 2:12.31 | ||
Ahmed Salamoun | 2:18.42 |