2006 Asya Oyunları'nda yüzme - Erkekler 4 × 200 metre serbest bayrak - Swimming at the 2006 Asian Games – Mens 4 × 200 metre freestyle relay - Wikipedia
Erkekler 4 × 200 metre serbest bayrak 2006 Asya Oyunları'nda | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Yer | Hamad Su Sporları Merkezi | ||||||
Tarih | 4 Aralık | ||||||
Rakipler | 14 ulustan 61 | ||||||
Madalya kazananlar | |||||||
| |||||||
Yüzme -de 2006 Asya Oyunları | ||
---|---|---|
Serbest stil | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
800 m | KADIN | |
1500 m | erkekler | |
Sırtüstü | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kurbağalama | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kelebek | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Bireysel karışık | ||
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
Serbest bayrak | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
4 × 200 m | erkekler | KADIN |
Karışık rölesi | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
erkekler 4 × 200 m serbest bayrak yüzme olay 2006 Asya Oyunları 4 Aralık 2006'da Katar, Doha'daki Hamad Su Sporları Merkezi'nde düzenlendi.
Program
Tüm zamanlar Arabistan Standart Saati (UTC + 03: 00 )
Tarih | Zaman | Etkinlik |
---|---|---|
4 Aralık 2006 Pazartesi | 11:15 | Isıtır |
19:25 | Final |
Kayıtlar
Bu yarışma öncesi mevcut dünya, Asya ve Oyunlar rekorları aşağıdaki gibiydi.
Dünya rekoru | Avustralya | 7:04.66 | Fukuoka, Japonya | 21 Temmuz 2001 |
Asya Rekoru | Japonya | 7:13.60 | Montreal, Kanada | 29 Temmuz 2005 |
Oyun Kaydı | Japonya | 7:20.59 | Busan, Güney Kore | 30 Eylül 2002 |
Sonuçlar
- Efsane
- DSQ - Diskalifiye
Isıtır
Final
Sıra | Takım | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
Japonya (JPN) | 7:14.86 | GR | |
Takeshi Matsuda | 1:47.83 | ||
Yuji Sakurai | 1:48.73 | ||
Takamitsu Kojima | 1:49.94 | ||
Daisuke Hosokawa | 1:48.36 | ||
Çin (CHN) | 7:15.13 | ||
Yu Chenglong | 1:50.13 | ||
Zhang Enjian | 1:48.64 | ||
Chen Zuo | 1:49.45 | ||
Zhang Lin | 1:46.91 | ||
Güney Kore (KOR) | 7:23.61 | ||
Lim Nam-gyun | 1:51.51 | ||
Han Kyu-chul | 1:51.46 | ||
Kang Yong-hwan | 1:50.85 | ||
Park Tae-hwan | 1:49.79 | ||
4 | Singapur (GÜNAH) | 7:39.61 | |
Bryan Tay | 1:52.15 | ||
Sng Ju Wei | 1:56.69 | ||
Gary Tan | 1:55.29 | ||
Marcus Cheah | 1:55.48 | ||
5 | Özbekistan (UZB) | 7:43.07 | |
Petr Romashkin | 1:56.19 | ||
Timur Irgashev | 1:55.41 | ||
Danil Bugakov | 1:56.26 | ||
Petr Vasiliev | 1:55.21 | ||
6 | Filipinler (PHI) | 7:44.93 | |
Miguel Molina | 1:53.39 | ||
Ryan Arabejo | 1:57.06 | ||
Enchong Dee | 1:59.27 | ||
James Walsh | 1:55.21 | ||
7 | İran (IRI) | 7:50.10 | |
Emin Noshadi | 1:57.71 | ||
Mohammad Bidarian | 1:57.72 | ||
Saeid Maleka Ashtiani | 1:56.85 | ||
Soheil Maleka Ashtiani | 1:57.82 | ||
— | Kuveyt (KUW) | DSQ | |
Waleed Al-Qahtani | |||
Mohammad Madwa | |||
Nawaf Al-Wazan | |||
Marzouq Al-Salem |