2018 Yaz Gençlik Olimpiyatları'nda yüzme - Erkekler 4 × 100 metre serbest bayrak - Swimming at the 2018 Summer Youth Olympics – Boys 4 × 100 metre freestyle relay - Wikipedia
Bu makale çok güveniyor Referanslar -e birincil kaynaklar.Ekim 2018) (Bu şablon mesajını nasıl ve ne zaman kaldıracağınızı öğrenin) ( |
Erkekler 4 × 100 metre serbest bayrak 2018 Yaz Gençlik Olimpiyatları'nda | |
---|---|
Yer | Natatorium |
Tarih | 9 Ekim |
Rakipler | 8 ulustan 32 |
Kazanma zamanı | 3:18.11 |
Madalya kazananlar | |
Yüzme -de 2018 Yaz Gençlik Olimpiyatları | ||
---|---|---|
Serbest stil | ||
50 m | erkekler | kızlar |
100 m | erkekler | kızlar |
200 m | erkekler | kızlar |
400 m | erkekler | kızlar |
800 m | erkekler | kızlar |
Sırtüstü | ||
50 m | erkekler | kızlar |
100 m | erkekler | kızlar |
200 m | erkekler | kızlar |
Kurbağalama | ||
50 m | erkekler | kızlar |
100 m | erkekler | kızlar |
200 m | erkekler | kızlar |
Kelebek | ||
50 m | erkekler | kızlar |
100 m | erkekler | kızlar |
200 m | erkekler | kızlar |
Bireysel karışık | ||
200 m | erkekler | kızlar |
Serbest bayrak | ||
4 × 100 m | erkekler | kızlar |
karışık | ||
Karışık rölesi | ||
4 × 100 m | erkekler | kızlar |
karışık | ||
erkekler 4 × 100 metre serbest bayrak olay 2018 Yaz Gençlik Olimpiyatları 9 Ekim'de Natatorium içinde Buenos Aires, Arjantin.[1]
Sonuçlar
Final
Final 19: 30'da yapıldı.[2]
Sıra | Şerit | İsim | Milliyet | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|---|---|
2 | Kliment Kolesnikov (48.04) Daniil Markov (49.58) Vladislav Gerasimenko (51.56) Andrei Minakov (48.93) | Rusya | 3:18.11 | ||
6 | Murilo Sartori (50.55) Lucas Peixoto (49.70) André Calvelo (48.87) Vitor de Souza (51.87) | Brezilya | 3:20.99 | ||
8 | Federico Burdisso (50.06) Thomas Ceccon (49.33) Marco De Tullio (50.84) Johannes Calloni (51.78) | İtalya | 3:22.01 | ||
4 | 4 | Wang Guanbin (51.40) Shen Jiahao (50.52) Sun Jiajun (51.71) Hong Jinquan (50.40) | Çin | 3:24.03 | |
5 | 7 | Ashton Brinkworth (50.79) Lewis Blackburn (51.69) Joseph Jackson (50.89) Stuart Swinburn (51.32) | Avustralya | 3:24.69 | |
6 | 5 | Keisuke Yoshida (52.14) Taku Taniguchi (51.15) Shinnosuke Ishikawa (52.22) Yu Hanaguruma (51.29) | Japonya | 3:26.80 | |
7 | 3 | Will Barao (53.14) Ethan Dang (52.80) Jake Johnson (52.56) Ethan Harder (51.85) | Amerika Birleşik Devletleri | 3:30.35 | |
8 | 1 | Ethan du Preez (53.58) Hendrik Duvenhage (52.80) Gabriel Nortje (51.02) Michael Houlie (53.79) | Güney Afrika | 3:31.19 |
Referanslar
- ^ "Yüzme - Yarışma Programı" (PDF). buenosaires2018.com. 7 Ekim 2018. Alındı 10 Ekim 2018.
- ^ Nihai sonuçlar
Bu yüzme ile ilgili makale bir Taslak. Wikipedia'ya şu şekilde yardım edebilirsiniz: genişletmek. |