2006 Asya Oyunları'nda yüzme - Erkekler 4 × 100 metre karışık bayrak - Swimming at the 2006 Asian Games – Mens 4 × 100 metre medley relay - Wikipedia
Erkekler 4 × 100 metre karışık bayrak yarışı 2006 Asya Oyunları'nda | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Yer | Hamad Su Sporları Merkezi | ||||||
Tarih | 7 Aralık | ||||||
Rakipler | 14 ülkeden 64 | ||||||
Madalya kazananlar | |||||||
| |||||||
Yüzme -de 2006 Asya Oyunları | ||
---|---|---|
Serbest stil | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
800 m | KADIN | |
1500 m | erkekler | |
Sırtüstü | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kurbağalama | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Kelebek | ||
50 m | erkekler | KADIN |
100 m | erkekler | KADIN |
200 m | erkekler | KADIN |
Bireysel karışık | ||
200 m | erkekler | KADIN |
400 m | erkekler | KADIN |
Serbest bayrak | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
4 × 200 m | erkekler | KADIN |
Karışık rölesi | ||
4 × 100 m | erkekler | KADIN |
erkekler 4 × 100 m karışık bayrak yüzme olay 2006 Asya Oyunları 7 Aralık 2006'da Katar, Doha'daki Hamad Su Sporları Merkezinde düzenlendi.
Program
Tüm zamanlar Arabistan Standart Saati (UTC + 03: 00 )
Tarih | Zaman | Etkinlik |
---|---|---|
Perşembe, 7 Aralık 2006 | 11:09 | Isıtır |
19:22 | Final |
Kayıtlar
Bu yarışma öncesi mevcut dünya, Asya ve Oyunlar rekorları aşağıdaki gibiydi.
Dünya rekoru | Amerika Birleşik Devletleri | 3:30.68 | Atina, Yunanistan | 21 Ağustos 2004 |
Asya Rekoru | Japonya | 3:35.22 | Atina, Yunanistan | 21 Ağustos 2004 |
Oyun Kaydı | Japonya | 3:37.45 | Busan, Güney Kore | 4 Ekim 2002 |
Sonuçlar
- Efsane
- DNS - Başlamadı
- DSQ - Diskalifiye
Isıtır
Final
Sıra | Takım | Zaman | Notlar |
---|---|---|---|
Japonya (JPN) | 3:36.52 | GR | |
Junichi Miyashita | 54.64 | GR | |
Kosuke Kitajima | 1:00.54 | ||
Takashi Yamamoto | 51.97 | ||
Daisuke Hosokawa | 49.37 | ||
Çin (CHN) | 3:40.27 | ||
Ouyang Kunpeng | 55.36 | ||
Lai Zhongjian | 1:02.97 | ||
Wang Dong | 52.91 | ||
Chen Zuo | 49.03 | ||
Güney Kore (KOR) | 3:41.33 | ||
Sung Min | 56.39 | ||
Sen Seung-hun | 1:03.03 | ||
Jeong Doo-hee | 52.99 | ||
Park Tae-hwan | 48.92 | ||
4 | Kazakistan (KAZ) | 3:42.16 | |
Stanislav Ossinskiy | 57.93 | ||
Vladislav Polyakov | 1:00.34 | ||
Stanislav Kuzmin | 54.19 | ||
Vitaliy Khan | 49.70 | ||
5 | Çin Taipei (TPE) | 3:49.76 | |
Yuan Ping | 59.22 | ||
Chiang Hsin-hung | 1:03.43 | ||
Hsu Chi-chieh | 55.56 | ||
Wang Shao-an | 51.55 | ||
6 | Özbekistan (UZB) | 3:51.69 | |
Danil Bugakov | 58.39 | ||
Andrey Morkovin | 1:05.23 | ||
Oleg Lyashko | 55.59 | ||
Petr Romashkin | 52.48 | ||
7 | Filipinler (PHI) | 3:54.67 | |
Ryan Arabejo | 1:00.51 | ||
Gerard Bordado | 1:05.98 | ||
James Walsh | 55.62 | ||
Kendrick Uy | 52.56 | ||
8 | İran (IRI) | 3:55.11 | |
Shahin Baradaran | 1:01.51 | ||
Mohammad Alirezaei | 1:05.99 | ||
Hamid Reza Mobarrez | 55.55 | ||
Mohammad Bidarian | 52.06 |